خرید بک لینک

بک لینک

بک لینک

در راه اندازی یک سایت امروزه بحث بک لینک به دنبال سئو از مهمترین دغدغه ها در دنیای اینترنت به حساب می آید. همچنین روش مناسبی برای بازاریابی اینترنتی در مبحث تجارت الکترونیک می باشد . در این مقاله خواهیم گفت که  بک لینک چیست و در بهینه سازی سایت چقدر مهم است .

بک لینک چیست

بک لینک به پیوندهای گفته می شود که از سایتهای دیگر به سایت شما داده میشود ، زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند می دهید، سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده است . گوگل به بک لینک ها بر اساس میزان محبوبیت و تعداد اهمیت می دهد هر گونه لینک به صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگر که توسط موتور‌های جستجو  گوگل پیدا شود بک لینک محسوب می شود اما در نظر داشته باشید که بک لینک از نظر کیفیت به دو دسته : بک لینک خوب و بک لینک بد تقسیم بندی می شود .

تفاوت بک لینک خوب با بد

سایت هایی که بک لینک طبیعی زیاد دارند و همچنین محتوای جدید و منظم قرار می دهند رتبه خوبی دارند و در گوگل محبوبیت خاصی را به خود اختصاص داده اند لینک شدن با همچین سایت هایی عواقب خوبی را خواهد داشت و بک لینک خوب محسوب می گردد ، اما لینک شدن با سایت هایی که اسپم هستند و یا سابقه اسپم شدن را دارند کاملا مضر خواهد بود و نتیجه عکس خواهد داشت و از سویی سایت هایی هستند که برای نشان دادن مطالب بیشتر در سایت خود مشغول به کپی از سایت های دیگر شده و یا اصلا سایت خود را بروز نمی کنند نیز نتیجه معکوس خواهد گذاشت و به این دسته لینک ها مخرب گفته  می شود و بک لینک بد نامیده می شود . تشخیص و دانستن سایت اسپم شده و بدون ارزش به گوگل کار چندان دشواری نیست با چند نکته میتوان فهمید که این سایت چقدر برای موتور های جستجوگر ارزش دارد .

مشخصات بک لینک بی کیفیت

لینک شدن کلمه مهم کلیدی سایت : مثلا اگر سایت در مورد سئو هست، در همه جا به کلمه سئو لینک می شود، این لینک غیره طبیعی و بد اطلاق میگردد ، زیرا کاربران معمولا چنین کاری نمی کنند مگر اینکه پولی دریافت کرده باشند .
لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت : این هم یکی از مواردیست که باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود ، چون کمتر مدیر سایتی حاضر میشود لینک کسی را در تمام صفحات سایت خود قرار دهد مگر اینکه پولی دریافت کرده باشد .
لینک شدن صفحه اصلی سایت : اگر همه به صفحه اصلی شما لینک بدهند و به مطالب سایت شما لینک ندهند جای نگرانیست ، زیرا این مورد هم باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود به صفحات خود ارزش قائل شوید .
لینک شدن سایت شما در سایت غیرمرتبط به موضوع سایت : معمولا کاربران در سایت خود لینکهایی را قرار میدهند که با موضوع سایتشان مرتبط باشد ، اگر موضوع سایت شما در مورد سئو سازی سایت باشد و در آن سایت پزشکی را لینک کنید، طبیعیست که بک لینک بد است چون زمینه فعالیت ها با هم متناسب و هماهنگ نیست .
لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت : همانطور که سایتهایی بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند ، لینکهایی که از آنها به سایت شما ارسال می شود نیز بی کیفیت خواهد بود .
لینک شدن سایت به صورت مخفی : لینکها را قرار می دهند تا کاربران ببینند و از آن استفاده کنند ، ولی زمانی که لینک  مخفی باشد و قابل نمایش نباشد ، یعنی بک لینک غیره طبیعی است .
توجه : شایان ذکر است در طراحی سایت اگر در موارد فوق لینک شما نوفالو باشد ، هیچ آسیبی رتبه سایت شما نخواهد دید . توجه داشته باشید که موتورهای جستجو به خوبی ارتباط میان وب سایت شما و کلمات کلیدی و عبارت کلیدی منتخب شما را تشخیص داده و از این طریق توسط لینک های با ارزش و مرتبط با پیج رنک بالایی که به شما پیوند می شوند ، حمایت خواهید شد .

نکات مهم در خرید بک لینک

+ لینک مورد نظر حتما فالو باشد.
+ صفحه مورد نظر در گوگل قبلا ایندکس شده باشد.
+ تعداد لینک های خروجی فالو از آن صفحه کمتر از ۵۰ لینک باشد.
+ تعداد لینک های خروجی نوفالو از آن صفحه کمتر از ۸۰ لینک باشد.
+ لینک شما در فوتر سایت نباشد .
+ لینک شما در بالا یا وسط صفحه و در کنار متنی مرتبط با سایت شما قرار بگرید.
+ سایت موردنظر حتما چندین صفحه رنک دار داشته باشد ( بسیار مهم )
+ رنک سایت تقلبی نباشد.
+ در اطراف لینک شما حتما متنی مرتبط به سایت سایت شما درج شود. ( حداقل یک پاراگراف )

فروش بک لینک

جهت خرید بک لینک و رویت تعرفات بکلینک به پرتال سایت تی اس تی پلن مراجعه نمایید .