درجه چت روم با طرح شکلک خنده

فروشگاه استایل

درجه چت روم با طرح شکلک خنده

تی اس تی پلن با فعالیت خود در تمامی زمینه ها و گسترش پهنای فعالیت خود توانسته خود را به عنوان یکی از سایت های گسترده و بزرگ در زمینه وب تثبیت نموده و زبان زد عام و خاص باشد ، در این بخش از سایت یک فروشگاه جهت خرید آیکون درجه چت روم ایجاد نموده ایم که شما میتوانید به صورت آنلاین این درجات را خریداری نمایید و پس از پرداخت وجه به صورت آنی محصول خود را دریافت نمایید .

آموزش خرید درجه چت روم

برای خرید درجه چت روم از پایین صفحه روی آیکون درگاه پرداخت آنلاین کلیک نمایید توجه داشته باشید بعد از تایید پرداخت صفحه به صورت خودکار به لینک دانلود محصول منتقل خواهد شد تا زمان انتقال صبور باشد و هیچ اقدامی ننماید تا به صفحه مربوط به دانلود منتقل گردید . در صورت عدم موفقیت در دانلود محصول مورد نظر خود عنوان محصول را همراه با ایمیل خود و شماره تراکنش خرید به شماره تماس مذکور در سایت ارسال نمایید تا لینک دانلود برایتان ارسال شود .

هشدار خرید محصول : بعد از خرید امکان برگشت هزینه به هیچ عنوان وجود ندارد دلیل عدم برگشت بخاطر مورد استفاده بودن طرح می باشد .

توجه : برای طراحی درجه اختصاصی از پرتال سایت تی اس تی پلن اقدام نمایید .

اطلاعات محصول

تعداد آیکون ها : ۳۵ آیکون به صورت پک کامل با عنواین پرکاربرد و محبوب

میزان بهینه سازی : بهینه سازی کامل جهت افزایش سرعت لود و جلوگیری از هنگی در نت های سرعت پایین .

ارتقای تعداد : در صورت اضافه نمودن یک الی دو عنوان به صورت رایگان انجام خواهد شد .

دمو محصول

شمادر تصویر زیر دموی تعدادی از درجه چت روم با طرح شکلک خنده رو مشاهده می نمایید بعد از پرداخت وجه و دانلود ، درجات را به صورت کامل مشاهده خواهید نمود .

درجه چت روم

جهت خرید روی آیکون زیر کلیک نمایید

خرید درجه چت روم