سئو و بهینه سازی سایت

سئو

سئو (بهینه سازی وب سایت) نتیجه تعامل منطقی بین عوامل تشکیل دهنده یک وب سایت شامل نوع تکنیک استفاده شده در برنامه نویسی ، محتوای سایت و بکارگیری تخصص علم سئو میباشد که در نهایت عامل اصلی موفقیت یا پایان کار سایت می باشد که در طول مدت فعالیت سایت باعث پیشرفت و بهبود نتایج سرچ می شود .

 

سئو و بهینه سازی سایت

سئو سایت به معنی انجام تمام فرآیندهایی است که باعث می شود سایت شما نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند. عواملی که در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر می گذارند را به دو دسته می توان تقسیم کرد : • عوامل داخلی • عوامل خارجی . سئو سایت بیشتر بر روی عوامل داخلی تکیه دارد و با بهبود ساختار وب سایت و همچنین قالب آن سعی می کند وضعیت سایت شما در گوگل را بهبود بخشد.

پارامتر های مهم سئو داخلی عبارتند از : نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی ، سرعت لود قالب ، ساختار صفحات سایت ، حجم تصاویر بکارگیری شده ، نحوه طراحی قالب ، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و …) و محتوای سایت . بنابراین هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند به تنهایی باعث بهبود وضعیت سایت شما شود و شما علاوه بر اینکه باید یک سایت مناسب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید نیاز دارید که محتوای مناسب نیز در سایت خود تولید کنید (مطابق با استانداردهای گوگل) پس بایستی از همان ایتدای طراحی و راه اندازی سایت با یک متخصص سئو مشاوره گیری نموده و همکاری نمایید.

به طور خلاصه سئو سایت یعنی از بین بردن مشکلات و تحصحیح کدنویسی و قالب سایت بر مبنای استاندارد های گوگل و تعریف پارامترهای مناسب در آن برای بهبود وضعیت رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل .

 

پارامتر های اجرائی سئو سایت

تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود آنها

بررسی و آنالیز رقبا

بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل

مشاوره و ارائه راهکارهای مفید جهت تولید محتوای مناسب

مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی

استفاده از تکنیکهای خاص سئو

بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهای عملی در زمینه بهبود نرخ تبدیل

بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

فعالیت در شبکه اجتماعی نظیر گوگل پلاس ، فیسبوک ، اینستگرام ، تیوتر و …

معرفی سایت در انجمن ها و کلوب های محبوب

افزایش و تولید لینک های مفید و موثر

بروز رسانی های الزامی هم راستا با الگوریتم های گوگل

 

مدت زمان سئو سایت

زمان نیاز برای اجرای تمامی اقدامات و مشکلات به زمان زیادی نیازمند است که این مراحل در طی دو مرحله توسط متخصص سئو تی اس تی پلن صورت می پذیرد :

• اقدامات تخصصی : این مرحله یک دوره حداقل بازه بین ۲ الی ۶ ماهه می باشد . ( این زمان براساس انتخاب کلید واژه ها مشخص می شود ) که در این زمان وب سایت شما بر اساس کلمات کلیدی مشخص شده در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود .
• تثبیت و نگهداری : در این مرحله بر روی ماندگار شدن شما در صفحه اول گوگل کار می شود تا که جایگاه محکم تر و ثابتی در صفحه اول گوگل بتوانید داشته باشید .

 

نتیجه سئو سایت

اگر این پروسه به صورت استاندارد و مطابق با پارامترهای تعیین شده توسط موتور های جستجوگر گوگل طی شود ، یعنی سئو سایت به درستی انجام پذیرد قادر خواهد بود یک وب سایت کوچک را از لحاظ رونق کسب و کار و فروش آنچنان متحول کند که قابل قیاس با زمان قبل از سئو نباشد توضیح بر اینکه اگر سایتی بتواند در تمامی جستجوهایی که از ذهن بازدید کننده میگذرد یافت شود از نظر بازدید پیشرفت بیشتری خواهد داشت و به عنوان یک سایت محبوب معرفی خواهد شد . متخصص سئو تی اس تی پلن با تسلط کامل به فرآیندهای تعیین شده از طرف گوگل ، تجزیه و تحلیل سایت شما ، تصحیح خطاهای موجود ، استفاده از معماری مناسب ، سایت شما را به رده های بالای گوگل می رساند و علاوه بر آن با استفاده از تجربه خود و ارائه مشاوره ، پارامترهایی را بصورت صادقانه در اختیارتان میگذارد که منجر به جذب کاربر و افزایش فروش در زمینه کاریتان می شود .