سایت تی اس تی پلن

وبسایت تی اس تی پلن

سایت تی اس تی پلن

نخست در مورد برند و فعالیت سایت تی اس تی پلن توضیح دهیم ، تی اس تی پلن با اهداف تخصصی نمودن فرایند طراحی و بهینه سازی سایت پابه عرصه رقابت نهاد . این سایت در زمینه هایی همچون سئو سایت ، سئو شبکه اجتماعی ، سئو جامعه مجازی ، سئو چت روم ، سئو وبلاک ، طراحی قالب اختصاصی ، فروشگاه خرید و فروش چت روم اماده ، تگ زنی ، فروش بک لینک ، خدمات گرافیکی اعم از طراحی لوگو و طراحی هدر و … فعالیت می نماید . تی اس تی پلن تمامی اقدامات بهینه سازی را طبق متد های جدید گوگل انجام داده و با تغییر الگوریتم های گوگل تغییرات الزامی را روی اقدامات اعمال می نماید . انجام فرایند بهینه سازی وبسایت یک فرایند طولانی مدت بوده و تلاش تی اس تی پلن اجرای پروژه اصولی مطالبق با استاندارد های گوگل می باشد . امیدواریم که بتوانیم با اطلاعات بروز و دقیق پاسخ گوی نیاز های روز افزون شما باشیم …

تاریخچه و پیشینه تی اس تی پلن

تی اس تی پلن زمانی پا به عرصه رقابت نهاد که حتی افرادکمی هم فکرش رانمی کرد که گروهی با استفاده از نوآوری های متعدد بتواند موفقیت خود را تضمین کند و با داشتن علم کافی در زمینه های مختلف روز به روز پیشرفت نمایید . تی اس تی پلن از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغازنموده و تحولی جدید در فضای پهناور اینترنت ایجاد نموده است که با پیشرفت تکنولو‍ژی و نیاز های روز افزون شروع به گسترش دپارتمان ها در زمینه های فعالیتی متفاوت نموده است هم اکنون سایت تی اس تی پلن در زمینه های : سئو ، طراحی سایت ، طراحی قالب ، بهینه سازی قالب ، فروش بک لینک ، تگ زنی و … فعالیت می نماید.

• هدف تی اس تی پلن ، اول از هر موضوعی شفافیت و صداقت در کار اولویت اول و از اهمیت ویژه ای برخوردار است . هدف نهایی ما رضایت مشتری و انجام پروژه ها طبق متد های جدید می باشد که مشتریان عزیز هم راستا با هدف خود پیشرفت نمایند.پیوست بر اینکه تمامی فعالیت های سایت تی اس تی پلن مبنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و ارگان های مربوطه را در تمامی شرایط حمایت می نماید.

پشتیبانی تی اس تی پلن ، با کمی تفکر و دقت به مطالب مذکور متوجه کارسنگین تی اس تی پلن خواهید شد اما با این حال سایت تی اس تی پلن به علت حساسیت امور و ضروریت هماهنگی ، در تمام طول شبانه روز پذیرای تماس و ایمیل و تیکت های شماست و مطمئن باشید که هرروزکه می گذرد برقدرت و کیفیت این سایت افزوده می شود تارضایت مشتریان خود راجلب نماید.

تی اس تی پلن

جهت ورود به سایت تی اس تی پلن روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت اصلی شوید .

تی اس تی پلن