طراحی استیکر اختصاصی تلگرام

طراحی استیکر

تلگرام

ابتدا مثل همیشه یه مقدمه ای از مفاهیم پایه را ذکر نموده و سپس به اصل مطلب اشاره خواهیم نمود ، نرم افزار تلگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار های شبکه اجتماعی می باشد . بیشتر کاربران در سر تا سر دنیا از این نرم افزار بر روی گوشی های همراه خود استفاده میکنند و یا بعضی از کاربران شاید گوشی همراهشان این نرم افزار را پشتیبانی نکندمیتوانند بر روی کامپیوتر خود نرم افزار را نصب نموده و استفاده نمایند .

ویژگی های کانال تلگرام

چند مدیره بودن افزودن مدیر به گروه تلگرام امکان پذیر نیست ولی برای کانال میتوانید مدیر اضافه کنید .

قابلیت حذف پیام در گروه پیام ارسالی به هیچ وجه حذف نمیشود ولی در کانال مدیر میتواند پیام را هم حذف کند .

تعداد مشاهده چند نفر مطلب ارسالی شما را خوانده اند ؟ در گروه این قابلیت وجود ندارد ولی در کانال تلگرام تعداد خواندن پیام ها نمایش داده میشود آن هم برای تک تک اعضا .

لینک عمومی و منحصر به فرد شما میتوانید کانالی داشته باشید که عمومی باشد و مخاطبین عمومی برای خود جذب کنید .

پیغام آزاردهنده عضویت و ترک گروه وجود ندارد در کانال ، اگر کسی خارج شود یا بپیوندد هیچ پیامی برای سایر افراد نمیرود و این گونه مزاحمت نسبی کمتری هم دارد .

غیر قابل مشاهده بودن اعضا ، اعضا نمیتوانند اعضای دیگر را ببینند ! چیزی که در گروه خیلی ها را آزار میداد ، در کانال فقط مدیریت میتواند اعضا را ببیند .

طراحی استیکر اختصاصی تلگرام

این روزها روز به روز به محبوبیت نرم افزار تلگرام افزوده می‌شود . زیرا این نرم افزار دارای امکانات بسیار کاربردی می‌باشد که بسیاری از دیگر نرم افزارهای با سبک مشابه از داشتن آن‌ها محروم هستند . ولی یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد را از استفاده از این نرم افزار دلسرد می‌کند ، نداشتن استیکر های کافی و جذاب می‌باشد .

تی اس تی پلن جهت رفع این مشکل تصمیم گرفته است برای شرکت ها ، کانال های اجتماعی ، سایت ها ، و … به عبارتی هر کانال که در تلگرام ساخته می شود استیکر اختصاصی طراحی نماید ، لازم به ذکر است که طراحی استیکر تلگرام به صورت اختصاصی در تجارت الکترونیک ، تبلیغات مارکتینگ ، محبوبیت کانال شما میتوانید از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد و یک ویژگی خاص برای کانال شما باشد . برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد طراحی استیکر اختصاصی تلگرام از طریق شماره تماس یا پرتال سایت تی اس تی پلن در تماس باشید .

آموزش اضافه کردن استیکر به تلگرام

بعد از طراحی استیکر اختصاصی نوبت به استفاده کردن از آن می باشد که کافیست تا فایل این استیکر را در تلگرام برای یک نفر ارسال کنید تا در لیست استیکر های شما قرار گیرد ، هر کسی که استیکر شما را فقط برای یک بار Forward کند ، این استیکر در لیست استیکر های او نیز قرار خواهد گرفت ، همچنین شما می‌توانید استیکر اختصاصی ساخته شده توسط تی اس تی پلن را برای تلگرام نیز ارسال کنید تا شاید آن را در لیست استیکر های خود قرار دهد . استیکر خود را به یوزر @stickers ارسال کنید .