طراحی قالب سایت

طراحی قالب

طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت به گروه هایی همچون : قالب اچ تی ام ال ، قالب وردپرس ، قالب جوملا ، قالب دروپال و … تقسیم بندی می شود . برای طراحی قالب اختصاصی ابتدا سیستم مدیریت محتوا خود را مشخص نموده سپس به خرید قالب و یا طراحی قالب اقدام نمایید . اگر به فکر راه اندازی سایت تازه ای هستید پیشنهاد می شود ابتدا با متخصص مربوطه مشاوره نموده و از کم و کیف کار ، خود را آگاه سازید سپس بر حسب اولویت ها تصمیم گیری نمایید . مشاوران سایت تی اس تی پلن همه روزه پذیرای تماس شما هستند .

طراحی قالب بهینه سازی شده

طراحی قالب واکنش گرا یا ریسپانسیو و سئو سازی قالب سایت شما این شانس را به بازدید کننده خود می دهید که از سایت شما بتواند بازدید نماید سایت هایی با حجم بالا و سرعت لود پایین بیشتر بازدید کننده های خود را به علت سرعت لود پایین از دست می دهند چرا که هر بازدید کننده دنبال سایت پرسرعت و با محتوای پرکیفیت است که این شاخص ها فقط با بهینه سازی قالب امکان پذیر خواهد بود ناگفته نماند که موارد دیگر همچون کیفیت هاست نیز تاثیر گذار می باشد ولی ما بر این فرض این مقاله را تنظیم کرده ایم که همه موارد طبق استاندارد می باشد ، پس با بهینه سازی قالب سایت ویژگی هایی همچون : افزایش سرعت لود قالب ، کاهش حجم صفحات قالب ، کاهش حجم استایل های قالب ، تصحیح ساختار قالب ، سازگاری قالب با تمامی مرورگر ها ، سازگاری قالب با تمامی سیستم ها و در تمامی ابعاد نمایشی و …

معماری مناسب قالب سایت

بزرگترین اشتباهات طراحان سایت این است که قالب سایت را طوری طراحی میکنند که صفحات مختلف آن برای گوگل قابل دسترسی نباشد.ایجاد یک معماری مناسب از لینک های داخل سایت و همچنین طراحی صفحات به گونه ای که لینکهای داخلی مناسب بین آنها ایجاد شود اهمیت بسیار زیادی در طراحی قالب سایت از نظر سئو و بهینه سازی سایت دارد . معماری قالب سایت سازگاری قالب را با موتور های جستجو گر و سیستم ها را فراهم می سازد در کل معماری قالب اصل مهمی در طراحی سایت است .